Chcete adventúru s multiplayerom? Prichádza Dome City! |
Na Kickstarter práve pristála adventúra s multiplayerom Dome City
Na Kickstarter práve pristála adventúra s multiplayerom a aj VR možnosťou - Dome City. Autori od hráčov chcú 80 tisíc libier a aj keď je otázne či to dostanú, ale majú zaujímavý nápad. Teda pridanie multiplayeru do štandardných adventúrových fps hier môže byť zaujímavé, kde by museli spolupracovať aby sa dostali v príbehu ďalej.
Hra nás vtiahne na Mars, kde sa dostaneme do príbehu písanom profesionálnymi sci-fi autormi. Budete si môcť prejsť ako singleplayer príbeh, tak aj samostatný kooperačný multiplayerový príbeh hrateľný online alebo lokálne. Príbeh bude nelineárny s viacerými koncami, tajomný a v tvrdom sci-fi prostredí.
Celé je to postavené na Unreal Engine 4 a primárne pre PC, ale neskôr plánujú aj PS4 a Xbox One verzie. PC verzia hry by vyšla koncom budúceho roka, kde by najskôr prišiel na jeseň singleplayer a v zime multiplayer.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- DOJMY: Gothic 1 Remake 41
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 203
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 49
- Článok: Samsung Galaxy S25 Ultra 38
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42
- Apple predstavilo nový iPhone 16e 73 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Overon Station Štýl: Adventúra / Multiplayer
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|