Death Stair bude adrenalínová cesta po schodoch |
Keď jeden hráč hádže pod nohy trom ďalším rôzne predmety, môže sa aj z obyčajnej chôdze stať celkom dobrá zábava a párty hra.
Cesta po schodoch, mostíkoch a koridoroch môže byť poriadne adrenalínová. Určite aspoň v multiplayerovke Death Stair, kde vôbec nie je ľahké kráčať, keď jeden hráč hádže tým ostatným pod nohy lopty, míny, rakety a iné predmety.
Hráč ovládajúci delo sa snaží zastaviť alebo aspoň spomaliť troch bežcov, ktorí sa musia šikovne pohybovať a uhýbať, aby sa dostali do cieľa a čo najlepšie umiestnili. Môže z toho byť celkom zábavná párty hra, ktorá prináša niečo iné ako tradičné multiplayerové tituly.
Hrať sa bude vo štvorici (3v1) lokálne aj online s možnosťou využiť pohľad prvej aj tretej osoby. Zatiaľ sa spomínajú tri rôzne mapy, čo asi dlho stačiť nebude, ale tvorcovia plánujú dopĺňať obsah a v aktualizáciách prinesú nové módy a postavy.
Death Stair si zahráme približne v polovici augusta na PC a počiatkom budúceho roka budú hráči padať na schodoch aj na Xbox One.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- DOJMY: Gothic 1 Remake 47
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 203
- Holandsko zažalovalo Sony za ceny na PlayStation Store 139
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 49
- Článok: Samsung Galaxy S25 Ultra 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42
- Apple predstavilo nový iPhone 16e 73 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Xbox One Vývoj: RnD Labs / Missing Games Štýl: Šport / Multiplayer
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|