Detective Pikachu dostane vlastné amiibo a má oficiálne namierené na západ |
Nintendo potvrdilo, že sa netradičná žltý detektív dočká aj vlastnej amiibo figúrky
Už je to takmer 2 roky, čo do Japonska dorazil úspešný titul Detective Pikachu, no my sme sa ho stále nedočkali. Správy v posledných mesiacoch však naznačovali, že sa to čoskoro zmení a neskôr sme sa dočkali aj oficiálneho potvrdenia, aj keď bez detailov. Teraz do Japonska mieri už druhá epizóda, no my sa na západe dočkáme vydanie oboch naraz a to už v marci, pravdepodobne aj u nás 23. marca.
Okrem toho Nintendo predstavilo aj novú Detective Pikachu amiibo figúrku, ktorá sa na trh dostane spolu s hrou a v nej vám odomkne skryté pomôcky. Pozrieť si ju môžete na konci prvého videa.
Druhé video je prakticky ten istý gameplay trailer z hry, avšak ukazuje nám anglický dabing postavy. Možno trochu škoda, že to nie je hlas Ryana Reynoldsa, keď už bude postavu hrať (motion capture) a dabovať v pripravovanom filme.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 30
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- Hogwarts Legacy zhŕňa dva roky hrania 47 zobraziť viac článkov >