EA ohlásilo NHL 20, dostane aj battle royale štýl hry |
Ako vždy aj teraz počas NHL Awards ocenení EA ohlásilo novú NHL 20 hru.
Ako vždy aj teraz počas NHL Awards ocenení EA ohlásilo novú NHL 20 hru. Tentoraz bude mať na obálke Austona Matthewsa z Toronto Maple Leafs.
NHL 20 vyjde 13. septembra a stále len na Xbox One a PS4. Stále sa nemení engine a ani výrazne nezlepšuje hra. Hra dostane vylepšený multiplayer World of Chel s hlbšími customizáciami, pribudne signature shot funkcia, zlepšené animácie streľby, pridaných 400 animácií pre brankárov, nové animácie osláv, zlepšenú AI, nový komentár s novými komentátormi, redizajnované budú rôzne menu prvky. Pribudnú aj štyri nové vonkajšie ľadové plochy.
Výraznou novinkou bude nový Eliminator režim, ktorý je inšpirovaný battle royale hrami, kde 81 hráčov je postavených v turnaji proti sebe a postupne medzi sebou hrajú a vyraďujú sa. Hrať sa bude dať aj v Three, takže vlastne v tímoch tvorených tromi hráčmi. Popritom Ones režim hry dostane aj lokálny multiplayer.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, ceny sa zlepšujú 104
- Mafia: The Old Country vyjde v auguste 52
- Zabudnite na štvorkolky, Kawasaki posúva offroad mobilitu vpred 43
- Aký výkon v testoch ukázala RTX 5060 Ti karta? 91
- PS6 portable vraj nebude taký výkonný ako PS5 65
- Článok: Xiaomi 15 Ultra 57
- Dolár padá, zlepšia sa nám ceny hardvéru? 41
- GeForce RTX 50: Technológie novej generácie predstavené na Half-Life 2 RTX Remix 28
- RECENZIA: Chains of Freedom 0 zobraziť viac článkov >