Aktualizácia 1.50 pre GT Sport je tu, do hry vracia RUF a pridáva platené rozšírenie |
Návrat obľúbenej trate sa však napokon ešte nekoná.
Len nedávno sme písali o tom, ako Polyphony Digital pripravuje návrat obľúbeného okruhu do Gran Turismo Sport. Americkú trať Laguna Seca sme mohli vidieť nielen na obrázkoch, ale už aj v pohybe, no najnovšia aktualizácia s označením 1.50 ju do hry nepriniesla. Opakuje sa tak situácia ako pri belgickom okruhu Circuit de Spa-Francorchamps.
Čo však s určitosťou nová aktualizácia prináša je premiérové platené rozšírenie. To dopĺňa kampaň hry, pričom sa v ňom postavíte známemu pretekárovi F1 - Lewis Hamiltonovi na rôznych okruhoch. Za dobrý čas získate odmeny v podobe hernej meny či áut. Čo je ale ešte viac zaujímavé, za dobré výsledky si budete môcť zvýšiť maximálnu sumu získaných peňazí z 20 miliónov na 100 miliónov. Firma si za toto rozšírenie pýta 8€.
Kampaň hry sa však rozširuje aj bezplatne, a to novými súťažami v rámci GT League. Konkrétne pribudlo sedem nových kôl, a to menovite: dve v Začiatočníckej lige, dve v Amatérskej, dve v Profesionálnej a jedna vo Vytrvalostnej. Samozrejmosťou je tiež rozšírenie Circuit Experience o naposledy pridaný okruh Circuit de Spa-Francorchamps. Trať je tu rozdelená na štyri sekcie, pričom sa tu budete musieť posadiť do vozidla Porsche 911 (991) RSR ’17.
Pri kampani aktualizácia nekončí a hráči sa môžu tešiť aj z piatich nových áut. Pozitívne je, že súčasťou tejto pätice je úplná novinka z dielne Jaguára. Firma totiž pripravila nové vozidlo kategórie GT Vision, ktoré má plne elektrický pohon. Druhou pozitívnou novinkou je návrat značky RUF, ktorá dlhodobo zastupovala v Gran Turismo hrách Porsche. Celý zoznam vyzerá nasledovne - BMW M3 Coupe 2003 (N300), Jaguar Vision Gran Turismo Coupe 2020 (Gr.X), RE Amemiya FD3S RX-7 (N400), Ruf CTR3 2007 (N700), Toyota 86 GT ‘Limited’ 2016 (N200).
Aktualizácia okrem noviniek z pohľadu obsahu priniesla aj nejaké opravy pre volanty od Fanatecu a taktiež upravila systém rekuperácie pri vozidle Audi Vision GT.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 7
- AMD oficiálne predstavilo RX 9070 a 9070XT grafické karty 263
- VIDEO : Shrek 5 - filmový teaser 57
- Kingdom Come: Deliverance II dostal mod vylepšujúci nasvietenie 83
- Sony oficiálne znižuje cenu PlayStation VR2 40
- Marcové hry 41
- EA vydalo zdrojové kódy na Command & Conquer hry, pridalo Workshop podporu a na St 27
- Najvzácnejší koniec Avowed má len 0,2% hráčov na Steame 26
- Uvidíme novú Metro hru už v marci? 39
- PS Plus dostane v marci Dragon Age: The Veilguard, Sonica a Ninja korytnačky 67 zobraziť viac článkov >
PS4
PS VR Vývoj: Sony / Polyphony Štýl: Racing / Simulácia
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|