Amazonu unikli ďalšie DLC postavy pre Mortal Kombat 1, dočkali sme sa predstavenia edícií |
Amazon už spustil predobjednávky a nechtiac v nich oznámil detaily, ktoré si zatiaľ autori nechávali pre seba.
Mortal Kombat 1 vyjde tento rok a ponúkne nielen návrat na začiatok, ale zároveň pokračovanie predchádzajúcej série. Hra tak bude pomerne unikátnym príbehovým mixom a rebootom značky a aj keď toho o nej zatiaľ veľa nevieme, niektoré detaily sa pomaly dostávajú na verejnosť. Amazonu teraz unikli ďalšie, keď v rámci predobjednávky prezradil pripravované DLC postavy.
Síce informáciu rýchlo stiahol, ale aj tak už vieme, že do hry v rámci prvého balíka prídu nielen komiksové postavy Peacemaker a Homelander, ale aj Omni Man z Invincible. Z Mortal Kombat postáv budú v DLC Quan Chi, Ermac a Takeda. Takeda je pritom divnou voľbou, keďže je Kenshiho synom.
DLC tiež ponúkne päticu Kameo postáv - Tremor, Johnny Cage, Khameleon, Mavado a Ferra. Aj tu je jedna divná voľba a to Johnny Cage. Ten je totiž už potvrdený ako postava v hlavnej hre, takže asi dostaneme jeho alternatívnu verziu ako Kameo.
Zároveň sme sa oficiálne dočkali predstavenia jednotlivých edícií hry, ktoré budú tri, avšak zberateľská edícia bude len na Xbox Series XS a PS5. Opäť vydavateľ pristúpil na kontroverzné rozhodnutia a Shang Tsung bude len ako bonus k predobjednávkam, aj keď je zjavne jednou z hlavných postáv v príbehu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 51
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 54
- Prečo sme ešte nedostali druhý GTA VI trailer? Take Two vysvetľuje marketing novéh 75
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 51
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- 58% Slovákov nespí dobre. Zotavenie po prechode na letný čas môže trvať aj tri týž 108
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- Aprílové hry 34
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54
- Nová Half-Life hra môže byť blízko vydania 60 zobraziť viac článkov >
PC
PS5 Xbox Series X|S Switch Vývoj: Warner Bros. / Netherrealm Štýl: Bojovka
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|