Boosteroid cloud streaming dostane prvé Microsoft hry už budúci týždeň |
Po Geforce Now začne od júna dávať Microsoft svoje hry aj na Boosteroid.
HRY > NOVINKY >
Po Geforce Now začne od júna dávať Microsoft svoje hry aj na Boosteroid. Bude to ďalšia cloudová služba, ktorá dostane jeho hry. Tam konkrétne ohlásil štyri tituly a to Deathloop, Gears 5, Grounded a Pentiment. Všetky prídu 1. júna.
Boosteroid ponúka cloud na Ukrajine, v UK, v EU štátoch a aj v USA a funguje rovnakým systémom ako Geforce Now, a teda ak máte hru na Steame,alebo Epicu, môžete si ju zahrať cloudovo cez vaše konto na danej službe. Zároveň Boosteroid začne podporovať aj Microsoft Store. Hrať sa dá na PC, mobiloch, ale aj TV.
Microsoft postupne hry pridá aj do Ubitusu, Nware a ďalším partnerom. Zatiaľ pridá len svoje hry, neskôr, keď prejde odkúpenie Activisionu, tak bude ponúkať aj tie.
Zdroj:
news.xbox.com
Páči sa mi! (+1)
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 47
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 54
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 51
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- Prečo sme ešte nedostali druhý GTA VI trailer? Take Two vysvetľuje marketing novéh 66
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- 58% Slovákov nespí dobre. Zotavenie po prechode na letný čas môže trvať aj tri týž 99
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54
- Aprílové hry 34
- Nová Half-Life hra môže byť blízko vydania 60 zobraziť viac článkov >