Materská firma From Software bola hacknutá |
Hackeri ukradli dáta a dali možnosť firme zaplatiť dodnes.
Hackeri ukradli dáta z Kadokawa Corporation, materskej firmy From Software a Bandai Namco. Presnejšie hackeri prekonali ich slabo zabezpečnú sieť a majú 1.5TB ich dát. Dali možnosť firme zaplatiť dodnes, aby sa dáta nedostali von. Firma hack potvrdila a teraz nám ostáva čakať, či zaplatia, uvidíme viac z ich pripravovaných hier, alebo zaplatia a aj tak to uvidíme.
Hackeri nemajú v rukách žiadne hry ani nič podobné, len rôzne zmluvy, dáta zamestnancov, možno zaujímavé z toho môžu byť plány a prezentácie pripravovaných projektov.
🚨 BLACK SUIT Ransomware Alert 🚨
— FalconFeeds.io (@FalconFeedsio) June 27, 2024
- KADOKAWA Corporation 🇯🇵
KADOKAWA Group is an entertainment company active in publishing, video, games, web services, education, and merchandise. They have now fallen victim to BLACK SUIT Ransomware. The group plans to release 1.5 TB of… pic.twitter.com/Ix0xN0XAsX
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- DOJMY: Doom: The Dark Ages 94
- Nové zľavy v Alza dňoch 23
- Nintendo Switch 2 vyjde 5. júna za 469 eur 126
- Prečo sme ešte nedostali druhý GTA VI trailer? Take Two vysvetľuje marketing novéh 77
- Na fórach sa zbierajú prípady pokazených Ryzen 7 9800X3D procesorov 111
- Lionsgate: John Wick 5 je oficiálne schválený, ďalšie dva filmy sú v príprave, nov 25
- Windows 11 dostane nový dizajn BSOD, stratí možnosť inštalácie bez loginu 122
- RECENZIA: The Last of Us Part II Remastered (PC verzia) 96
- Aprílové hry 34
- Zomrel herec Val Kilmer, okrem filmov sa objavil aj v hre 54 zobraziť viac článkov >