Ako podľa EA Sports FC 24 dopadne finále EURO 2024?

Opäť sme dali simulovať zápas. Pozrite si výsledok a aj štatistiky.

pridal matus_ace 14.7.2024 o 13:20 pod hry

HRY > NOVINKY >

EURO 2024 dnes končí, keď sa vo finále proti sebe postavia Španielsko a Anglicko. Dve futbalové veľmoci mali do finále dlhú cestu a napríklad Anglicko na nej po dramatickom zápase vyradilo slovenskú reprezentáciu. EA Sports FC 24 obsahuje oficiálnu licenciu turnaja a preto sme v jeho priebehu dávali simulovať zápasy slovenskej reprezentácie. Hra síce netrafila výsledok, ale často trafila priebeh a dokonca aj strelcov gólov. Teraz sme jej dali simulovať finále.

V simulácii sa vedenia chopili Španieli, keď Morata po parádnej kolmici strelil rýchly gól hneď v úvode zápasu. Ešte pred polčasovým hvizdom Španieli viedli už 2:0 a Angličanov prakticky k ničomu nepustili. V druhom polčase sa však obraz hry otočil a Angličania získali prevahu. Najskôr po rohu hlavičkou znížil Kane a pred koncom zápasu parádnou strelou vyrovnal Alexander-Arnold.

Zápas tak išiel do predĺženia, kde mali obe mužstvá svoje šance, ale k ničomu to neviedlo, takže na rad prišli pokutové kopy. V nich sa pomýlili na oboch stranách strelci v druhej sérii. V piatej sérii Španieli premenili a na Angličanov tak bol vyvíjaný veľký tlak. Zahviezdil brankár Unai Simón, ktorý anglickú streli vytesnil vedľa pravej žrde a Španieli tak mohli oslavovať titul európskych šampiónov.

Teda zatiaľ v hre. Uvidíme, ako to dnes večer dopadne na Olympijskom štadióne v Berlíne a kto si nakoniec odnesie Pohár Henriho Delaunaya.

Ako podľa EA Sports FC 24 dopadne finále EURO 2024?  Ako podľa EA Sports FC 24 dopadne finále EURO 2024?  Ako podľa EA Sports FC 24 dopadne finále EURO 2024?