Condemned 2 temný psychotriler pokračuje

pridal Rišo 4.9.2007 o 17:52 pod hry
HRY > NOVINKY >

Psychotriler, brutálna akcia, vyšetrovanie, paranomálne javy? Ak je toto vaša šálka kávy, tak sa môžete tešiť na pokračovanie zaujímavej hry Condemned, ktorá svojho času zaujala na PC a vtedy ešte novom Xbox360. Počas GC sme mali možnosť nazrieť do zákusia vývoja tejto zvláštnej FPS hry a musíme potvrdiť, že  fanúšikov podivností iste poteší. Pokračovanie prináša vylepšenia súbojov a čo je pre mnohých zaujímavejšie, aj dlhoočakávaný multiplayer. Znovu sa stretnete s hlavným hrdinom Ethanom Thomasom, ktorý pátra po svojom zmiznutom kolegovi vo svete teroru a násilia.

Ale aj on skrýva nejedno temné tajomstvo, ktoré ho prenasleduje v tomto nie práve najpríjemnejšom svete. Tieto reklamné žvásty sú síce fajn, ale dôležitejšie je, že s touto hrou zažijete dva zaujímavé momenty, ktoré stoja za povšimnutie. Prvým sú fakt brutálne súboje bez zbraní a druhým sú vylepšené postupy vyšetrovania najrozličnejších miest činu, kde budete musieť prehľadať obete a identifikovať množstvo stôp, takže miestami budeme mať dojem, že ste sa ocitli v pokračovaní CSI. Hra bude od vás vyžadovať aj vytváranie teórií, prečo a ako obete zomreli, ale nebude vás v prípade zlých indícií výraznejšie obmedzovať v hrateľnosti, čo sa dá považovať za plus.

Pokiaľ ste teda fanúšikom drsných detektívok a temných, paranormálnych príbehov, Condemned 2: Bloodshot vás iste zaujme.





Condemned 2 temný psychotriler pokračuje Condemned 2 temný psychotriler pokračuje Condemned 2 temný psychotriler pokračuje Condemned 2 temný psychotriler pokračuje
Páči sa mi!

Zaradené pod: xbox






Xbox 360
PS3

Vývoj: SEGA / Monolith
Štýl: Akcia
Dátum vydania: 14. marec 2008
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Aké máte očakávania od gta vi?... (5)
chcel by som vedieť čo očakávate od tejto videohry...
|Trofeje v kingdom come 2 (0)
Ahojte,vie mi niekto poradiť prečo nemôžem zo zabi...
|Zvuk vo hrách (5)
ahojte,priatelia. mám otázku. vo hre zaklinač 3 al...
|Upgrade budget gpu (14)
Zdravím, chcel by som poradiť ohľadom novej grafik...
|Mfg+freesynch geek problém (5)
čus,mám Nvidiu s MFG a monitor s FreeSynch.Nastáva...
|Screenshots (62111)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (124708)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Must see (41747)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Vlastná tvorba. (8648)
Hudba,film,fotografia,výtvarné umenie,poézia a pró...
|Hudba (1)
Fórum určené pre hudobné témy...
|Svet, ukrajina, vojny ... (37210)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk