Demigod sa ukazuje a napreduje

pridal uni 28.2.2008 o 10:21 pod hry
HRY > NOVINKY >

Demigod zrejme bude jedným z tohtoročných favoritov na najlepšiu hru. Úspech predznamenáva už základný koncept titulu, ktorý vychádza z populárneho modu pre Warcraft III, Defence of The Ancients, známejšieho ako DOTA. Hráči budú brániť svoje sídlo a pokúsia sa zničiť súperove, pričom hlavnú údernú silu tvoria počítačom ovládané jednotky a hrdinovia pod kontrolou hráčov. Bojiská budú navrhnuté tak, aby nikto nemal zvýhodnenú pozíciu a na mapách rôznej veľkosti si to pohodlne rozdajú štyria až desiati hráči, teda dvaja na dvoch, až piati na piatich. Bude však možné hrať nielen v dvoch, ale aj troch tímoch.

V režime Assasin bude každý hráč ovládať len daného hrdinu, ideálneho na výpady proti súperovým silám. Mód General je viac strategický a užívateľ sa bude zdržiavať skôr v úzadí, kde môže stavať doplnkové budovy na podporu svojej základne a jednotiek. O mnohých aspektoch hry zatiaľ nie je definitívne rozhodnuté, napríklad o počte demigodov. Poteší fakt, že titul bude mať nižšie hardvérové požiadavky ako predošlý počin od Gas powered Games, Supreme Commander, čo bude spôsobené najmä menej rozľahlými priestormi a o niečo nižším počtom jednotiek. To by však rozhodne nemalo mať negatívny vplyv na hrateľnosť. K informáciám pripájame chytľavé obrázky. Ak bude všetko prebiehať, ako má, Demigod si zahráme na jeseň.





Demigod sa  ukazuje a napreduje Demigod sa  ukazuje a napreduje Demigod sa  ukazuje a napreduje Demigod sa  ukazuje a napreduje Demigod sa  ukazuje a napreduje Demigod sa  ukazuje a napreduje Demigod sa  ukazuje a napreduje Demigod sa  ukazuje a napreduje Demigod sa  ukazuje a napreduje
Demigod sa  ukazuje a napreduje  Demigod sa  ukazuje a napreduje  Demigod sa  ukazuje a napreduje
Demigod sa  ukazuje a napreduje  Demigod sa  ukazuje a napreduje  Demigod sa  ukazuje a napreduje
Páči sa mi!

Zaradené pod: ati






PC

Vývoj: Atari / Gas Powered Games
Štýl: stratégia / realtime
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 15. máj 2009
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Zvuk vo hrách (1)
ahojte,priatelia. mám otázku. vo hre zaklinač 3 al...
|Upgrade budget gpu (10)
Zdravím, chcel by som poradiť ohľadom novej grafik...
|Mfg+freesynch geek problém (5)
čus,mám Nvidiu s MFG a monitor s FreeSynch.Nastáva...
|Počítač z alzy (26)
Ahojte oplatí sa to za tu cenu? https://m.alza.sk...
|Zmena hw (mb, cpu, ram )a cras... (11)
Zdravim ludkovia, viete pls poradit. pred tyzdnom ...
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (10946)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Čo ma dnes potešilo ... (43172)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Playstation 5 (1810)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Serialy (16753)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (36592)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk