Nemŕtvi hlásia návrat do nákupného centra |
V nákupnom centre bude zase veselo. V koži investigatívneho novinára na voľnej nohe Franka Westa znovu zavítame do nákupného centra trochu podráždiť zombíkov motorovými pílami a zahrať si golf s ich hlavami. Capcom už nejaký ten čas tvrdohlavo odmieta potvrdiť existenciu druhého dielu zombie festu Dead Rising, zato však v tichosti pracuje na porte originálu pre Wii s podtitulom Zombie Sacrifice.
Podľa servera 1UP, ktorý preložil pôvodný rozhovor s producentom Minoru Nakaiom z magazínu Famitsu, bolo zmenených niekoľko zásadných vecí priamo ovplyvňujúcich hrateľnosť. Cieľová skupina Zombie Sacrifice sa bude výrazne odlišovať od hard core majiteľov Xbox360, aj z tohto dôvodu vývoj príbehu naberie lineárnejší kurz a obtiažnosť celkovo poľaví. Časovo obmedzené úlohy od údržbára Otisa vystriedajú 3-4 vedľajšie misie, po splnení ktorých sa otvorí cesta k hlavnému questu.
Hlavným hrdinom je stále novinár Frank West, no zaujímavá je skutočnosť, že do hry sa nedostane fotografovanie. Vraj je to spôsobené novým systémom kamery, ktorý najviac pripomína Resident Evil 4. Wii verzia bude vybavená aj úplne prekopaným ovládaním, údery tupými i ostrými predmetmi budete rozdávať mávaním Wiimotu.
V súvislosti s Dead Rising: Zombie Sacrifice sa hovorí iba o japonskej premiére, dúfajme, že zavíta aj do našich končín.
Update: remake Dead Rising sa dostane do obchodov na celom svete s podtitulom Chop Till You Drop koncom tohto roka.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 32
- RECENZIA: The Last of Us Part II Remastered (PC verzia) 105
- Aký mobil kúpiť na jar 2025 za 200, 300, 400, 500 alebo 1000 eur? 47
- Windows 11 už má novú možnosť obídenia prihlásenia pri inštalácii 38
- Článok: Prvý kontakt s Nintendo Switch 2 86
- RECENZIA: South of Midnight 12
- Úspešná drogová hra Schedule 1 je v prešetrovaní pre možné kopírovanie Drug Dealer 18
- Minecraft Movie valcuje kiná 38
- RTX 5060 Ti bude vraj stáť rovnako ako 4060 Ti, 8 GB bude za 399 dolárov, 16GB za 95
- Nintendo Switch 2 hry budú v obchodoch aj za 89 eur 85 zobraziť viac článkov >