Prvé recenzie na STALKER: Clear Sky sa objavili a prekvapivo sú zasadené do čistého priemeru, napriek menšiemu počtu negatív v nich. Recenzie sa výrazne sťažujú hlavne chyby a neustále reloadovanie, kde zrejme cítiť, že nový distribútor Deep Silver nemá také dôsledné testovanie ako THQ v prvej hre.
IGN 7.0
Eurogamer 7/10
CVG 6.8
Deep Silver k tomu spravil aj ďalšiu chybu a to v US, kde musel všetky kópie z obchodov stiahnuť a dodatočne im pridať sériové čísla, ktoré tam na prvý pokus zabudol.
U nás vychádza hra 15. septembra rovno v obohatenej edícii s rôznymi bonusmi a to napríklad s mapou zóny, samolepkami frakcií a aj s hrubým 56-stranovým manuálom. Nebude chýbať soundtrack s 12 skladbami. Cena bude 39,99 euro, respektíve 1204,60,- Sk. (CD Projekt si konverziu SK a Eura trochu obrátil).
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- Mafia: The Old Country vyjde v auguste 52
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, ceny sa zlepšujú 104
- Zabudnite na štvorkolky, Kawasaki posúva offroad mobilitu vpred 43
- PS6 portable vraj nebude taký výkonný ako PS5 65
- The Last of Us seriál už má odsúhlasenú tretiu sériu 123
- Dolár padá, zlepšia sa nám ceny hardvéru? 41
- Článok: Xiaomi 15 Ultra 56
- PlayStation 5 Digital Edition stúpa cenou na 499 eur 137
- Stalker 2 práve dostal roadmapu pre ďalší štvrťrok 125 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: Deep Silver / GSC Game World Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|