Ubisoft začína s predajom exkluzívnych predmetov |
Chuťovky z Assassin’s Creed, Might & Magic a ďalších hier v ponuke UbiCollectibles.
pridal uni 6.7.2011 o 10:06 pod hry
HRY > NOVINKY >
Ubisoft ohlásili online predaj exkluzívnych predmetov zo svojich titulov Assassin’s Creed, Might & Magic, Tom Clancy’s Ghost Recon a ďalších. Ponuka s limitovanými vecami je označená ako UbiCollectibles a je súčasťou UbiShopu.
Prvými kúskami v ponuke sú figúrky "Ezio’s Fury" s hrdinom z Assassin’s Creed v počte 2000 kusov a archanjela Michaela z Might & Magic Heroes VI, ktorú môže mať 500 záujemcov. K hre Ghost Recon sú pripravené tričká “Production Team” s rovnakým dizajnom aký mali vývojári na tohtoročnej E3.
Ponuka UbiCollectibles je určená najväčším fanúšikom a všetky predmety budú v limitovaných počtoch. Pripravujú sa ďalšie figúrky, šperky, repliky a ďalšie predmety, Ubisoft ich ponúkne na stránke http://shop.ubi.com/ubicollectibles.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 34
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >