Edície God of War: Ascension poodhalené |
Figúrka, soundtrack, plechový obal, 13. marca 2013.
Premiéra God of War: Ascension, novej kapitoly gréckeho mäsiara, tentoraz vybavená aj multiplayerom, je už známa pomerne dlho. Vie sa aj to, že 13. marca debutuje v troch (verziách, štandardnej, limitovanej a zberateľskej), aj to, čo bude každá obsahovať, no nikto ich nevidel, až dodnes.
Na PS Blogu sa objavili ilustračné fotografie oboch edícií God of War Ascension. Najzaujímavejšou (po obsahovej stránke) je pochopiteľne určená pre zberateľov a najväčších fanúšikov.
Collector’s Edition ukrýva 20 cm figúrku Krata, DLC kupón na všetky plánované obsahové rozšírenia a balík brnení Mythological Heroes pre multiplayer. Týmito bonusmi sa bude odlišovať od limitovanej, ktorá bude rovnako zabalená v plechovom obale, kde okrem hry bude aj kód na stiahnutie soundtracku, dynamickej témy a avatarov.
Ceny oboch edícií zatiaľ neboli stanovené.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 32
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
PS3
Vývoj: SCEE / Santa Monica Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|