War Thunder ukazuje tanky, lietadlá a mapy z pripravovanej veľkej aktualizácie |
Gaijin Entertainment v zime nezaháľal a pripravil veľkú jarnú ofenzívu s niektorými z najzaujímavejších tankov a bojových lietadiel a dvoma zasneženými mapami.
War Thunder má v príprave aktualizáciu 1.57 a hráči sa už môžu tešiť na nové vozidlá, lietadlá i nové mapy.
Potenciál stať sa novou hviezdou má T26E4, známy aj ako Super Pershing. Tento tank vznikol zo známeho amerického tanku M26 Pershing, keď mu bolo dané hrozivé štvormetrové delo a prídavné ochranné pláty pancierovania. Vznikol tak silný, ale pomerne neohrabaný bojovník.
Výborným delom sa bude môcť pochváliť aj T-44-100. Jeho zbraň nie je ani tak slabá ako delo základného T-44, ani tak pomalá ako delo použité vo verzii T-44-122.
Keď sovietska armáda zistila, že jej tanky KV-1 neudržia tempo ani s nemeckými tankami ani s ustupujúcim zvyškom armády, pustila sa do zoštíhľovacích prác a výsledkom bol zraniteľnejší, ale aspoň o niečo mobilnejší, spoľahlivejší a jednoduchšie obsluhovateľný KV-1S.
FV 4004 Conway bol vyvinutý ako postrach tankov IS-3, ktorých sa Briti zľakli počas víťaznej prehliadky Červenej armády v uliciach Berlína. Jeho základom bol tank Centurion Mk.3, avšak vyzbrojený delom ráže 120 mm.
Na vrchol línie britských protilietadlových vozidiel sa dostane Falco AA vyzbrojený dvojicou rýchlopalných kanónov ráže 30 mm.
Prémiový tank Tiger II Sla. 16 je Tiger II s naftovým motorom a improvizovanou prídavnou ochranou veže z náhradných článkov pásov.
Sd.Kfz.164 Nashorn je stíhač tankov s tenkým pancierovaním, ale na tretí tier mieri 88mm delom PaK 43. Mimoriadne dôležité preň teda bude nedostať, iba štedro rozdávať.
Z ponuky lietadiel okamžite zaujme H8K2, lietadlo s jedným z najväčších rozpätí krídiel v hre War Thunder aj v celej 2. svetovej vojne. Krídla tohto japonského "lietajúceho člnu" majú dĺžku 38 metrov, vo vzduchu ho držia štyri dvanásť valcové motory Micubiši, okrem toho má päť kanónov, päť guľometov, výborne chránenú posádku... Jednoducho nočná mora amerických stíhacích pilotov. Pravdepodobne ale pôjde o prémiové lietadlo.
Žiadnym drobcom nie je ani S.25 Sunderland. Britskí konštruktéri poslali do boja "lietajúci hotel" so štyrmi motormi, ôsmimi členmi posádky, spacím oddelením a dokonca náhradnou vrtuľou. Ako lietadlo na prieskum a ničenie ponoriek ale nie je veľmi dobre vyzbrojené a vo War Thunder sa ocitne na spodných priečkach technologického stromu.
Šíp vo výzbroji Luftwaffe - Do-335 s jedným motorom vpredu a druhým vzadu.
Ďalším zaujímavým nemeckým strojom je Fw 189 A-1. Prieskumné lietadlo mimoriadne obratné aj vo veľkých výškach potrápi nejedného pilota menej obratného stroja.
Priaznivci amerických lietadiel sa konečne dočkajú P-61 "Black Widow", všestranného a pritom po zuby ozbrojeného bojovníka.
Ki-83 plánuje zaujať miesto najobratnejšej ťažkej stíhačky. Prirodzene bude zaradené na vrchol línie japonských ťažkých stíhačiek.
Prehliadka nových miláčikov končí modelom Sea Venom FAW.20, prvou dvojsedadlovou stíhačkou v hre.
Zoznam nových vozidiel a lietadiel dopĺňajú informácie o dvoch nových zasnežených mapách. Volokolamsk je mapa inšpirovaná krajinou v blízkosti Moskvy. V centre je dedina ideálna na prestrelky zblízka s jedným holým návrším, teda veľmi nebezpečným miestom a zároveň výbornou streleckou pozíciou. Po stranách je dostatok miesta na boje z väčšej vzdialenosti.
Snowy Valley ponúkne presne to, čo by ste čakali od mapy inšpirovanej alpskou krajinou plus krátky železničný tunel s vykoľajenou vlakovou súpravou.
Dátum vydania aktualizácie nepoznáme, najviac nám teda hovorí podtitul "Jarná ofenzíva".
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- PSN má výpadok 111
- Sony dáva odškodné za včerajší výpadok, ale len PS Plus predplatiteľom 81
- Nové zľavy na Alze boli spustené 21
- Kingdom Come: Deliverance II odštartoval na Steame slušne 148
- Mody na Kingdom Come: Deliverance II už prichádzajú 114
- Chcete pristupovať na internet bezpečne, anonymne a bez obmedzení? NordVPN je tu p 15
- Kingdom Come: Deliverance II predal milión kusov 135
- RECENZIA: Marvel's Spider-Man 2 (PC verzia) 79
- Článok: Čitateľská hra roka 2024 51
- RECENZIA: Builders of Egypt 8 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Free2play Vývoj: Gaijin Entertainment / Gaijin Entertainment Štýl: Akcia / Multiplayer Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|