PES 2017 má byť opäť o niečo viac realistickejší a atraktívnejší |
Konami pripravuje pre fanúšikov futbalu vizuálne a zrejme aj obsahovo atraktívnu hru s obľúbenými súčasťami aj novými prvkami.
HRY > NOVINKY >
O futbale v hre PES 2017 hovorí Konami na E3 iba v superlatívoch a okrem vyspelej AI a pôsobivého vzhľadu vyzdvihuje napríklad aj Real Touch systém, ktorý určuje spôsob získania lopty na základe výšky a rôznych parametrov hráča. Nový Precise Pass systém zas viac zohľadňuje fyziku lopty pri jej spracovaní a prihrávkach spoluhráčom.
Súčasťou hry bude Liga majstrov a myClub mód, taktický systém Total Team Control a potešia úpravy brankárov. Budú aj zdokonalené animácie hráčov v pohybe a rôzne estetické vylepšenia, ako sú napríklad obláčiky pary v studenom počasí, lepšia viditeľnosť pri zásahu lopty do bránkovej tyče a efekty na štadióne. Zdá sa, že si hráči prídu na svoje.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 161
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 32
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One Vývoj: Konami / Konami Štýl: Šport Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|