Flagship Studios pripravuje okrem titulu Hellgate: London aj MMORPG s názvom Mythos. Jeden z členov tímu, bývalý zamestnanec firmy Blizzard, Max Schaefer v interview pre CVG prezradil čosi o tomto projekte a vyjadril aj svoj postoj k súčasným MMO titulom.
Mythos bude akčná RPG v štýle Diabla, ktorá sa netají svojím vzorom. Zahráte si zdarma, zaplatíte, len ak budete chcieť niečo extra. Nemali by to však byť veľké obmedzenia, ako je to napríklad v hre Dungeon Runners, takže aj "neplatiči" si prídu na svoje. Kúpené doplnky budú zahrňovať dodatkové bludiská, talizmany a kozmetické úpravy, bez ktorých sa však dá bez problémov zaobísť. Mythos si stiahnete z internetu a tvorcovia plánujú jeho neustále rozširovanie závislé od popularity u hernej komunity.
Max sa netají tým, že v MMO uprednostňuje boje pred dialógmi s NPC postavami, ale súčasne zastáva názor, že online zábava si žiada inovácie a mala by sa neustále vyvíjať. Neobáva sa prílišnej dominancie titulu World of Warcraft, pretože verí, že vďaka momentálne nastupujúcemu trendu neplatených MMO s možnosťou dokupovať doplnky, sa hráči budú zaujímať aj o iné tituly. Navyše práve vďaka WOW sa online komunita v poslednom období veľmi rozrástla. Takto majú šancu presadiť sa aj inovatívne projekty s menším rozpočtom, hoci vytvorenie a údržba kvalitnej MMO vyžaduje veľa peňazí a času.
Do titulu Mythos vkladá Flagship Studios veľké nádeje, uvidíme, ako napokon uspeje. Max neprezradil žiadny termín vydania, pretože Mythos vraj nebude mať žiadny konvenčný dátum a skrátka keď bude, môžete si ho stiahnuť a hrať.
Takže sledujte oficiálnu stránku hry a buďte pripravení včas vyraziť do boja.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 34
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Degica / Dark Gaia Studios Štýl: Akcia / Survival Web: domovská stránka hry
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|