Autori Saint's Row 2 sa najnovšie nekašlali a priamo povedali, že hra nebude bez chýb. Nakoniec každá hra má chyby. Ale ako hovoria, budú sa ich snažiť s ich novým QA tímom testerov eliminovať čo najviac. Aktuálne je hra v pre aplha štádiu a vydanie by teda malo byť jasné na jeseň.
Autori sú si vedomí problémov v prvej hre, kde boli občasné problémy so streamovaním a s tým súvisiace spomaľovanie, ale tie sú už vraj odstránené a najnovšie aj keď budeme lietať cez mesto s lietadlom, alebo helikoptérou, už hra nebude sekať. Ak si pamätáte, do prvého Saint's Row nepridali helikoptéry práve pre problém streamingu, kde nevedeli na Xbox360 bez HDD zaistiť plynulosť, teraz už sú problémy prekonané.
Čo sa týka verzií, primárne je hra vyvíjaná pre Xbox360, ale vraj medzi obomi konzolovými verziami nebudú žiadne rozdiely. Momentálne firma uvažuje o sťahovateľnom obsahu, kde plánujú rovnaký dodatočný obsah pre obe verzie.
Ďalej autori jednoznačne povedali, že veria, že môžu konkurovať GTA. Keby si neverili, ani hru tento rok nevydajú. Hlavne kooperačná hra bude výrazným rozdielovým faktorom medzi oboma hrami, kde je Saint's Row jednoznačne napred (napríklad jeden hráč preberie ovládanie lietadla, druhý nasadne za guľomet a idete kosiť mesto). Nakoniec hry už nebudú také podobné ako Saint's Row 1 a GTA SA, GTA sa totiž v novom pokračovaní vydalo realistickým smerom, zatiaľ čo Saint's Row ostáva vo svojej akčno-zábavnej rovine. Okrem iného vám Saint's Row na rozdiel od GTA umožní vytvoriť si vlastnú postavu, hrať za muža, alebo ženu, alebo niečím medzi.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 30
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- Free to play survival hra na Steame inštalovala hráčom v PC malware 11 zobraziť viac článkov >
Xbox 360
PC PS3 Switch 2 Vývoj: THQ / Volition Štýl: Akčná Adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|