Baktria otvára brány v Rome II |
Do Rome II: Total War práve pribudla kampaň za Baktriu.
Do Rome II: Total War práve pribudla kampaň za Baktriu. Tá doteraz síce v hre figurovala, ale na zozname frakcií hráčom neprístupných. Baktria je síce obchodne zameranou frakciou, ale k hráčom sa dostáva úplne zadarmo.
Pôvodne ešte ako súčasť ríše Alexandra Veľkého začala Baktria bohatnúť vďaka svojemu výhodnému postaveniu na obchodnej ceste do Indie a ďalej do prevzdialenej Číny. Baktrijské mestá ležia ako trblietavé drahokami v pieskoch púšte. Vidina rýchleho zbohatnutia sem prilákala Peržanov aj Grékov, ktorí sa naučili pracovať, zarábať aj bojovať bok po boku.
Bojovníci Baktrie sa rôznia rovnako ako celé jej obyvateľstvo a preto hráčovi ponúkne kombináciu tradične gréckych a východných jednotiek.
Baktria sa vám stiahne automaticky do Rome II prostredníctvom Steamu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- DOJMY: Doom: The Dark Ages 83
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 54
- Nové zľavy v Alza dňoch 12
- Prečo sme ešte nedostali druhý GTA VI trailer? Take Two vysvetľuje marketing novéh 77
- Lionsgate: John Wick 5 je oficiálne schválený, ďalšie dva filmy sú v príprave, nov 25
- Na fórach sa zbierajú prípady pokazených Ryzen 7 9800X3D procesorov 109
- Windows 11 dostane nový dizajn BSOD, stratí možnosť inštalácie bez loginu 122
- 58% Slovákov nespí dobre. Zotavenie po prechode na letný čas môže trvať aj tri týž 110
- Aprílové hry 34
- Ubisoft založil novú dcérsku firmu, ktorá sa bude starať o Assassin’s Creed, Far C 57 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: SEGA / Creative Assembly Štýl: Stratégia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|