Bootcamp aktualizácia pre Arma 3 je už vonku |
Zameriava sa na potreby nováčikov, uvoľňuje ruky móderom a prináša prepracovaný systém hmotnosti zbraní a výdrže.
Bohemia Interactive dnes vydala aktualizáciu Arma 3 Bootcamp. Veľký update je zameraný predovšetkým na nových hráčov a lepšiu integráciu Steam Workshopu.
- Singleplayer kampaň Bootcamp je najlepším spôsobom, ako preniknúť do tajov pomerne náročného simulátora. Akcia, navigácia, manipulácia so zbraňami, tomu všetkému sa nováčikovia priučia počas hrania krátkeho prológu.
- Multiplayer režim Bootcamp bol vymyslený ako spôsob odovzdávania skúseností medzi nováčikmi a starými mazákmi. Jedni i druhí sú postavení pred sériu výziev a tréneri dostanú aj nástroje na prípravu ďalších misií priamo za pochodu.
- VR Training - séria rád a tipov, ktorá zelenáčovi vysvetlí základné herné mechaniky a to bez stresu, ktorému by bol vystavený pri hodení rovno do hlbokej vody.
- Virtuálny arzenál - jednoduchý prehliadač obsahujúci všetky charaktery, výstroj a samozrejme zbrane, ktoré sa budú dať aj vyskúšať.
Ďalšie veľké zmeny sa teda dejú v Steam Workshope hry. Ten bol doteraz obmedzený na hráčmi vytvorené scenáre, ale teraz naraz pridávajú aj zbrane, vozidlá a ďalšie vybavenie.
Treťou oblasťou aktualizácie sú vlastnosti zbraní a vybavenia. Bohemia sa zamerala na simulovanie rozdielov v hmotnosti jednotlivých zbraní. Že máte v rukách ťažší kúsok tak odteraz lepšie pocítite na prirodzenej zotrvačnosti pohybu zbrane. S tým súvisí aj vylepšenie systému únavy. Hráči môžu naďalej behať v akýchkoľvek podmienkach, ale ich rýchlosť ovplyvní hmotnosť všetkého ich vybavenia, zdravotný stav i manažment výdrže.
Aktualizácia je zadarmo a stiahne a nainštaluje sa sama prostredníctvom Steamu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- DOJMY: Gothic 1 Remake 55
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 203
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- Holandsko zažalovalo Sony za ceny na PlayStation Store 171
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 49
- Článok: Samsung Galaxy S25 Ultra 46
- Apple predstavilo nový iPhone 16e 73
- The Elder Scrolls VI má byť v Hammerfall a Big Rock oblastiach, bude mať aj námorn 54
- Spider-Man 2 dostal na PC mod s vylepšenú tvárou MJ a aj pôvodnú tvár Petra Parker 59 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: Bohemia Interactive / Bohemia Interactive Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|