Codemasters ohlásili príchod F1 2014, priblížili aj blízku budúcnosť série |
Codemasters dnes ohlásili príchod nového ročníka F1 2014, ktorý bude poznačený veľkými zmenami, ktoré reflektujú vývoj v tomto športe
Codemasters na svojom oficiálnom blogu dnes konečne potvrdili, že pracujú na vývoji F1 2014, no prekvapivo to ani zďaleka nebolo všetko. Hneď v úvode totiž prezradili, že súčasne pracujú hneď na dvoch F1 tituloch, ktorých by sme sa mali dočkať relatívne čoskoro. Každý však s iným prístupom a taktiež každý na inú generáciu. F1 2014 totiž bude posledným ročníkom, ktorý vyjde na Xbox 360 a PlayStation 3. Hra vyjde 17. októbra a samozrejme bude reflektovať všetky významné zmeny, ktoré zaviedol aktuálny ročník F1. Nie len teda zmeny na monopostoch, ale aj zmeny pravidiel.
Okrem toho by v novom ročníku chceli ponúknuť aj vylepšený jazdný model pre gamepady a taktiež vylepšený systém hodnotenia hráča, ktorý prispôsobí herné nastavenia a náročnosť vašim schopnostiam. Tým pádom by hra mala byť oveľa prístupnejšia pre nováčikov, ale nebudú tým pádom trpieť starí harcovníci, ktorý v nej hľadajú výzvu. Rozšírenia sa taktiež dočkal aj Scenario režim. To všetko by z hry malo robiť úplne nový herný zážitok v porovnaní s prechádzajúcimi ročníkmi.
Navyše Codemasters zároveň pracujú aj na F1 2015, čo bude prvá hra série, ktorá sa dostane na nové konzoly. Oproti ročníku 2014 hra vyjde pomerne skoro v F1 sezóne 2015 a postupne bude dostávať updaty, ktoré budú odzrkadľovať dianie v prebiehajúcej sezóne. Tým by autori chceli zaručiť, aby ste pretekali proti rovnakým jazdcom a tímom, ktoré vidíte počas víkendov na televíznej obrazovke. Zatiaľ o next-gen ročníku nechcú prezradiť viac, no bližšie ho predstavia po vydaní F1 2014.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 51
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 54
- Prečo sme ešte nedostali druhý GTA VI trailer? Take Two vysvetľuje marketing novéh 75
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 51
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- 58% Slovákov nespí dobre. Zotavenie po prechode na letný čas môže trvať aj tri týž 109
- Aprílové hry 34
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54
- Windows 11 dostane nový dizajn BSOD, stratí možnosť inštalácie bez loginu 94 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Codemasters / Codemasters Štýl: Racing
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|