Toukiden: Kiwami čoskoro vyrazí na západ |
Nová horda beštií čoskoro napadne Európu. Hrať sa bude na PS Vita aj PS4.
Toukiden: Kiwami vzniklo vylepšením dva roky starého Toukiden: The Age of Demons. Partia lovcov strašlivých monštier Oni už od leta bojuje v Japonsku a 27. marca dorazí aj do Európy. Loviť sa opäť bude na PlayStation Vita a tentokrát aj na PlayStation 4. Kto nehral Age of Demons, o nič nepríde, pretože v Kiwami nájde aj celý pôvodný príbeh a spolu s ním aj nový, ktorý by mal byť približne rovnako rozsiahly a zdvojnásobí množstvo príšer. Hlavnou témou nového príbehu bude odhalenie pôvodu Slayers a tajomného Council of Elders. Opäť sa vrátia obľúbené postavy Oka, Hayatori a ďalšie postavy z dediny Utakata, ale pribudnú aj nové. Nezabudlo sa na prenos uložených dát a kto už má The Age of Demons za sebou, môže si preniesť mitama, zbrane aj brnenia do nového príbehu.
Príbeh Kiwami začína 3 mesiace po zabránení ďalšiemu Prebudeniu, keď si dedina Utakata už užíva zaslúžený pokoj a bezpečie. Bohužiaľ, krátke pokojné obdobie ukončí príchod doteraz nevideného monštra zo severných krajov. Štúdio Omega Force a Tecmo Koei pripravili aj takmer 6 minútový úvod do sveta Kiwami.
Okrem príbehu sa objaví aj nový typ misií - Ultimate Challenge. Do tohto režimu sa vrhnú Zabijaci, pre ktorých nie je jeden Oni dostatočne veľkou výzvou. Niektoré mitama a iné odmeny sa dajú získať iba v tomto režime a z nových monštier bojovníci získavajú nové materiály, takže do hry pribudli aj nové zbrane a brnenia. Rozšírená bola aj kooperácia medzi hráčmi v multiplayeri a medzi hráčom a NPC spojencami a pribudli nové kooperačné kombá.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Ceny nových grafických kariet sa postupne znižujú 115
- Čeština pre Assassin's Creed Shadows je už dostupná na stiahnutie 49
- Atomfall dostal recenzie 13
- RECENZIA: Atomfall 17
- DOJMY: Commandos: Origins volí taktiku "od fanúšikov pre fanúšikov" 19
- Porovnanie Assassin's Creed Shadows s Ghost of Tsushima 58
- Assassin's Creed Shadows už prekonal milión hráčov 76
- Európska komisia vydala usmernenia pre herné virtuálne meny 122
- Príde tento rok nová God of War hra zasadená do Grécka? 41
- Požiadavky na The Last of Us Part II Remastered 67 zobraziť viac článkov >
![]() |
PS4
Vývoj: Tecmo Koei / Omega Force Štýl: Akcia / RPG Web: domovská stránka hry
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|