Zatiaľ čo PC verzia Far Cry bola takmer perfektná, Xboxová verzia bola dobrá, vyzerá, že Wii verzia je otrasná. Minimálne recenzia na IGN hru zhodnotila na 4.0 ako mišmaš medzi Far Cry Instincs a Far Cry Evolution s modifikáciou na nový ovládač a s veľmi slabou grafikou. Teda čakať môžu hráči asi dva krát horšiu grafiku ako v Xbox verzii, s pixelovanou prírodou, rozmazanými textúrami, primitívnymi particle efektmi, slabou vodou a hmlou zakrývajúcou vzdialené prostredia. Niekedy vraj hra pripomína prvého Turoka. Framerate niekedy vyskočí aj na 30 fps, ale väčšinou a hlavne pri výbuchoch je oveľa nižšie.
Dobre, toto by sa dalo ako tak pri Wii prepáčiť, keďže tam nemá ísť o grafiku, ale to, že AI ignoruje výbuchy a boje okolo, čumí do blba, alebo uteká niekde mimo, to už zachádza aj do ničenia hrateľnosti. Wii ovládanie je síce poväčšine dobré, ale nie až tak dobré, aby zachránilo celú hru. Far Cry Vengeance navyše nemá ani dobrú zvukovú stránku, multiplayer je obmedzený na splitscreen a level editor sa niekde cestou stratil.
Uvidíme ešte ako dopadne v ďalších recenziách, ale zrejme oveľa lepšie to už nebude a do budúcnosti by nebolo odveci, keby Ubisoft prestal kaziť kvalitné značky narýchlo urobenými hrami.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 37
- Ceny nových grafických kariet sa postupne znižujú 117
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 51
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 51
- Európska komisia vydala usmernenia pre herné virtuálne meny 122
- Príde tento rok nová God of War hra zasadená do Grécka? 41
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- Požiadavky na The Last of Us Part II Remastered 67
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54 zobraziť viac článkov >