Total War: Rome 2 vo vývoji? |
Po návrate do Japonska sa zrejme dočkáme aj repete v historickom Ríme.
Všetko nasvedčuje tomu, že strategická séria Total War bude mať čoskoro pokračovanie, ktoré nás vráti späť do historického Ríma.
V časopise PC PowerPlay, ktorý odhalil aj PC verziu Dark Souls, sa objavil obrázkový motív s rímskymi vojakmi a dvojkou. To by mohlo naznačovať príchod Rome 2, čo by mal potvrdiť článok v novom čísle magazínu, ktoré vychádza 18. júla.
Správe nahráva aj informácia o prítomnosti vývojárov z Creative Assembly na evente Rezzed 2012 v Brightone (koná sa 6. - 7. júla), kde majú hovoriť o budúcnosti série Total War. Takže do úvahy pripadá aj oficiálne ohlásenie Rome 2.
Návrat do Ríma je teda veľmi reálny a pokračovanie bude mať zrejme názov Total War: Rome 2, po vzore minulej časti, kde bol pozmenený zaužívaný slovosled v názve hry.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 34
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: SEGA / Creative Assembly Štýl: Stratégia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|