Tri verzie Starhawk, tri nové MP módy |
Akcia skombinovaná so stavbou základne sa začne tento týždeň predávať aj v elektronickej podobe.
Lightbox Interactive uvoľní 26. septembra nový obsahový update pre akciu Starhawk. Verzia 1.04 do hry pridá tri nové multiplayerové režimy - Gatekeeper, Deathmatch Arena a Assault.
V Assault dva tímy bojujú o teritóriá, akonáhle je niektoré obsadené, už sa nedá dobiť. Tento mód sa hrá na dve kolá, kedy sa vymenia role tímov, ten čo útočil, bráni a naopak. Deathmatch Arena sa hrá na malých mapách, kam pršia náhodné objekty na stavanie. Hrá sa systémom každý proti každému.
Najzaujímavejším z trojice je Gatekeeper. Dva tímy sa výhradne pomocou hawkov snažia preletom cez menšie bránky, ktoré znásobujú počet bodov, skórovať v centrálnej bráne.
Update 1.04 bude obsahovať aj päť menších máp, množstvo úprav do herného kódu, zásahov do matchmakingu a balansovania hrateľnosti. Výpis zásadných opráv nájdete na PS Blogu.
Spolu s updatom vychádza 26. septembra Starhawk v troch digitálnych verziách: kompletnej za 34,99 EUR so všetkými obsahovými prídavkami, čisto multiplayerovej za 19,99 EUR a singleplayerovej, ktorá bude zadarmo pre členov PS Plus.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- DOJMY: Doom: The Dark Ages 83
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 54
- Nové zľavy v Alza dňoch 12
- Prečo sme ešte nedostali druhý GTA VI trailer? Take Two vysvetľuje marketing novéh 77
- Lionsgate: John Wick 5 je oficiálne schválený, ďalšie dva filmy sú v príprave, nov 25
- Na fórach sa zbierajú prípady pokazených Ryzen 7 9800X3D procesorov 109
- Windows 11 dostane nový dizajn BSOD, stratí možnosť inštalácie bez loginu 122
- 58% Slovákov nespí dobre. Zotavenie po prechode na letný čas môže trvať aj tri týž 110
- Aprílové hry 34
- Ubisoft založil novú dcérsku firmu, ktorá sa bude starať o Assassin’s Creed, Far C 57 zobraziť viac článkov >
PS3
Vývoj: SCEE / Lightbox Interactive Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|