The Old Republic prinesie dogfight prídavok |
Vďaka expanzii Galactic Starfighter sa hráči stretnú v arkádových súbojoch na palube X - Wing či Tie Fightera.
HRY > NOVINKY >
Star Wars: The Old Republic očakáva dogfight expanziu Galactic Starfighter, ktorá sa zameria na prestrelky v otvorenom vesmíre.
Prídavok prinesie rôzne arkádové PvP boje s niekoľkými módmi, vylepšeniami strojov a vesmírnymi zónami. V epických súbojoch sa proti sebe postavia dva tímy po 12 hráčov.
Galactic Starfighter si zahrajú aktívni predplatitelia od 3.decembra, hráči s prioritným statusom 14. januára a pre ostatných bude vo forme bezplatnej expanzie od 4. februára. Skupiny s prednostným prístupom dostanú bonusy naviac.
Detaily a porovnanie verzií Galactic Starfighter nájdete na stránke hry. Star Wars: The Old Republic môžete hrať zadarmo po registrácii a stiahnutí klienta.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 34
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
PC
Free2play Vývoj: EA / BioWare Štýl: MMO / RPG Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|