Vízia Gran Turisma nabrala reálne kontúry |
Mercedes, ktorý na cestách neuvidíte, debutuje v hre.
Málokto si vedel predstaviť, čo vznikne z projektu Vision Gran Turismo predstavenom na augustovej GamesCom v Nemecku.
Polyphony Digital pri príležitosti 15. výročia série Gran Turismo oslovili automobilky a dizajnérske dielne a požiadali ich o návrhy reprezentujúce budúcnosť. Prvým futuristickým prototypom predstaveným v predstihu je žihadlo od Mercedes Benz AMG.
Dvojmiestne auto s osemvalcovým motorom, výkonom 585 koní, charakteristickými gullwing dverami otvárajúcimi sa nahor, LED chladičom a vypínačmi na prístrojovej doske ako v stíhačke bude v mierke 1:1 predstavené 19. novembra na otvorení nového R&D centra Mercedesu v Kalifornii.
Na cestách ho však neuvidíte. Akú má najvyššiu rýchlosť, budete musieť zistiť po vydaní Gran Turismo 6, kam pribudne vo forme DLC zadarmo.
Okrem spoločnosti Mercedes Benz pracujú na projekte Vision Gran Turismo aj: Alfa Romeo, Alpine, Aston Martin, Audi, BMW, Bertone, GM Design, Honda, Infinity, Italdesign, Guigiaro, Jordan, Nike, Nissan, Peugeot, SRT, Volkswagen a Zagato.
Gran Turismo 6 vychádza 6. decembra.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 32
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
PS3
Vývoj: SCEE / Polyphony Digital Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|